Į ką atsižvelgiate rinkdamiesi baldus?

Rodyti rezultatus

Apie mus

Agoora > Apie mus

UAB „Agoora“ savo veiklą pradėjo kur kas anksčiau, nei tapo uždara akcinę bendrovę. Jau nuo 1992 m. savo darbo rezultatais džiuginame net ir pačius išrankiausius klientus. Per šiuos metus labai gerai pažinome Jūsų skonį, sužinojome kam skiriate didžiausią dėmesį bei kas Jums suteikia džiaugsmo.

Nieko nėra geriau, kaip po įtemptos dienos grįžti namo. Ten kur jauku, kvepia kava. Čia mūsų tvirtovė, apsauga ir poilsio vieta. Kiekvienas savo namuose nori kurti tik jiems priimtiną stilių, komfortą. O tokią atmosferą gali sukurti klasikinio stiliaus baldai. Jie ne tik pabrėžia individualumą, bet atspindi šeimininko charakterį, suteikia solidų pirmą įspūdį.

Būtent tai akcentuojame baldų salone „Agoora“, kiekvieną baldą ir interjero detalę renkame kruopščiai ir atsakingai. Savo pirkėjui galime pasiūlyti didelį klasikinių baldų asortimentą, kurie Jūsų namuose sukurs puikią atmosferą bei suteiks grakštumo, elegancijos Jūsų interjerui.

Iš graikų kalbos išvertus „agoora“ tai reiškia „prekyvietę”. Mūsų vežamos prekės atitinka klasikinio stiliaus sampratą: tai itališko, ispaniško, amerikietiško stiliaus baldai.

Mūsų prekės – baldai ir dekoro akcentai iš viso pasaulio. Mediena ir oda, rankų darbo raižiniai ir pintos detalės – baldai išskirtiniai ir kokybiški. Mūsų moto – „visada naujas, visada šviežias“, dažnai atnaujiname savo produkciją ir ją papildome niekur nematytais baldų modeliais, originaliomis interjero detalėmis.

Stengiamės laikytis lanksčios kainų politikos, teikiame interjero dizaino paslaugas, daug dėmesio skiriame garantiniam prekių aptarnavimui, mums svarbu, kad kiekvienas klientas gautų profesionalią konsultaciją. Siekiame puoselėti tradicijas ir drąsiai žvelgiame į ateitį.

UAB „Agoora“ – tai klasikinio interjero dirbtuvės, modernūs potėpiai ir nepamirštamos klasikos dvelksmas.

Tai baldai, kurių pasiilgo Jūsų namai.

Agoora © 2019. Visos teisės saugomos.

Sukūrė: